O NAS BANAN
Cześć! :) Mam na imię Ola, ale mówią na mnie Banan. Do pisania bloga zachęciła mnie Gacia. Wcześniej coś tam próbowałam, ale brakowało mi jakiegoś bodźca, napędu, inspiracji. Teraz już to mam.
Lubię książki, w których świat przedstawiony do złudzenia przypomina ten, w którym żyjemy. Nie przepadam za postaciami fikcyjnymi, chociaż są wyjątki np. "Szeptem" czy "Czerwona Królowa". 
Lubię pisać recenzje, aczkolwiek bardziej fascynuje mnie opisywanie rzeczy związanych z książkami. Tak jak to zrobiłam w poście "Nie oceniaj książki po okładce, czyli na co zwracamy uwagę przy czytelniczych zakupach".  Uważam, że jest to fajna odskocznia od zwykłych recenzji. 
Mam nadzieję, że OTAczyta sprosta waszym oczekiwaniom. Będę się starać, aby tak było. Gacia napewno też. :)  


GACIA 
Cześć! :) Nazywam się Agata, ale na tym blogu znajdziecie mnie pod pseudonimem Gata. Mam 15 lat, jestem Directionerką, Lucynatorką i 5SOSFAM. Moim chyba jedynym zainteresowaniem jest czytanie książek, moje ulubione to m.in.: "OMG, czyli racje i oracje", cała seria "Wybrani", nie przepadam za książkami realistycznym w przeciwieństwie do Oli, wolę fantastykę np. Cała seria "Kronik Białego Króliczka", ale oczywiście nie ograniczam się tylko do takowych. Moją ulubioną autorką jest C.J.Daughety, byłam razem z Bananem już na dwóch wspaniałych spotkaniach z tą panią i było niewiarygodnie sympatycznie! Najbardziej lubię pisać recenzje, dlatego głównie to znajdziecie w moich postach :))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz