środa, 8 czerwca 2016

Anna Todd w Warszawie


Dnia 07.06.2016r. w Arkadii (Warszawa) odbyło się spotkanie autorskie z Anną Todd. Razem z Gacią miałyśmy przyjemność się na nim pojawić, wysłuchać krótkiego wywiadu oraz ponad 2h stać w kolejce, by otrzymać autograf i zrobić sobie zdjęcie z pisarką.


Anna to urodzona w 1989r. powieściopisarka. Jest autorką serii powieści "After", które inspirowane są zespołem One Direction. Pierwszy tom został opublikowany za pośrednictwem Wattpada, o którym planuję oddzielny post, by następnie ukazać się w wersji książkowej.Spotkanie zaczęło się o godzinie 18.00. Pisarka najpierw odpowiedziała na pytania zadane przez panią prowadzącą spotkanie, a następnie na te, zadawane przez publiczność. Ci, których nie było, powinni żałować. Anna jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Widać, że angażuje się w to, co robi.


https://www.instagram.com/otaczyta/

Organizacja tego typu spotkań przez Empik jest bardzo dobra. Razem z Gacią byłyśmy już na kilku. No i chyba każdy z nas chciałby spotkać swojego ulubionego autora. Jesteśmy pewne, że nie pojawiłyśmy się na takim spotkaniu ostatni raz. Serdecznie polecamy ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz